Kategoria: Sportowe samochody


Wszystko co musisz wiedzieć o torze wyścigowym...
Autor: jazdabokiem | Kategorie: Sportowe samochody 
Tagi: tor poznań  
24 listopada 2017, 14:06

tor poznańTor wyścigowy Poznań to miejsce, w którym spotykają się najbardziej zapaleni miłośnicy motoryzacji. Większość z nich przybywa tam, aby spróbować swoich możliwości za kółkiem najlepszych samochodów na świecie. Sam tor jest wykonany profesjonalnie i ma optymalną długość. Nie ma ryzyka wypadków, a całość nadzorują profesjonalni kierowcy, którzy służą radą czy przeszkoleniem przed wejściem do auta.

 

Dla kogo tor wyścigowy w Poznaniu?

 

Tor wyścigowy w Poznaniu to świetne miejsce dla osób, które kochają drogie samochody, jednak nie stać ich na zakup własnego. Wystarczy przyjść do centrum i wybrać samochód. Istnieje wiele opcji konfiguracji. Najczęściej ludzie decydują się na zakup kilku okrążeń. Podczas przejażdżki można poczuć się jak profesjonalny kierowca. Tor to miejsce, w którym da się najlepiej przetestować swoje umiejętności. Przejażdżka kultowym autem to również świetny pomysł na prezent. Takiego podarunku na długo się nie zapomni. Jest to świetna opcja zarówno dla członka rodziny, jak i partnera, pary znajomych czy bliskiego przyjaciela. Świetną opcją może się okazać także zakup karnetu, dzięki któremu osoba obdarowywana sama zdecyduje, jak chce skonfigurować swoją przejażdżkę. Do wyboru wiele kultowych samochodów.


Jazda za kierownicą Ferrari
Autor: jazdabokiem | Kategorie: Sportowe samochody 
Tagi: jazda za kierownicą ferrari   ferrari  
20 listopada 2017, 14:13

jazda za kierownicą ferrari

 

Dla wielu ludzi jazda za kierownicą Ferrari jest wielkim marzeniem. Szczególniej jeżeli ktoś jest miłośnikiem super samochodów.

Dla kogo taki prezent?

Jazda Ferrari na torze to najlepszy prezent dla osób, które uwielbiają piękne i szybkie auta. Taki prezent będzie wprost idealny dla wszystkich miłośników Ferrari oraz tych, którzy od zawsze marzyli, by usiąść za jego kierownicą.

Ekscytująca przejażdżka

Tor po którym się jedzie jest kręty i dość wymagający, dlatego potrzeba tu nie lada umiejętności, aby okiełznać ponad czterystu konne Ferrari. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia możliwości kierowcy za kierownicą samochodu, który słynie ze sportowego temperamentu. W jeździe uczestniczy także instruktor, który przekaże szczegóły jazdy uczestnikowi.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Takie jazdy są realizowane na zamkniętych torach wyścigowych, które posiadają doskonałą nawierzchnię, co stwarza bezpieczne warunki jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Nie ma tu także możliwości kolizji z innym autem, bo jazdy odbywają się indywidualnie. Przed każdą jazdą jest instruktaż, który przybliża zasady bezpieczeństwa i jazdy na torze.

 

Taki oryginalny prezent oferuje AutoNaTor. Na pewno sprawi on frajdę każdemu miłośnikowi szybkich samochodów.


Szczególna jazda Astonem Martinem
Autor: jazdabokiem | Kategorie: Sportowe samochody 
Tagi: aston martin   przejażdżka astonem martinem  
15 listopada 2017, 14:16

jazda astonem martinemTa luksusowa marka samochodów sprawia, że nie każdy może mieć na co dzień takie cudo w garażu. Toteż przejażdżka prawdziwym Astonem Martinem sprawia, że można choć na chwilę poczuć się jak James Bond, który przemierzał niejedną trasę w ekspresowym czasie. Wyjątkowe momenty są zapamiętywane na długo, a możliwość siedzenia w fotelu takiego auta, sama w sobie będzie pięknym doznaniem dla wszelkich zmysłów.

Motoryzacja wysokiej klasy

Atrakcja jest tym większa, że samochody tej marki, w naszym kraju, są niezwykle rzadko spotykane. Wobec czego zafundowanie sobie, czy też bliskiej osobie przejażdżki Astonem Martinem, będzie bardzo szczególne. Podziw dla marki jest pierwszorzędny, a w następnej kolejności idzie w parze doskonałe wykonanie i poczucie wszechobecnego komfortu.

 

Podarunek dla pasjonatów motoryzacji

 

Szybkość samochodu jest niezaprzeczalna, a możliwość jego kierowaniem spełnia marzenia wielu. To idealny prezent dla tych, którzy z motoryzacją są za pan brat, lubią szybkie auta, czy też wielbią luksusową jazdę niezwykłym samochodem. Jazda Astonem Martinem sprawi, że emocje sięgną zenitu, podniesie się poziom adrenaliny, a wspomnienia zostaną na całe życie. Atrakcyjna jazda na torze wyścigowym będzie niecodzienną możliwością kierowania autem z najwyższej półki.


Jazda na torze wyścigowym - podaruj bliskim...
Autor: jazdabokiem | Kategorie: Sportowe samochody 
Tagi: jazda na torze wyścigowym  
05 listopada 2017, 13:52

jazda na torze wyścigowymBardzo często mamy naprawdę duży problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby, który sprawi, że na jej twarzy pojawi się prawdziwy uśmiech. Jednak wcale nie musi to być takie trudne zadanie, jak nam się wydaje. Wystarczy tylko przez chwilę zastanowić się, czym naprawdę interesuje się i o czym marzy osoba, którą chcemy obdarować wyjątkowym podarunkiem. Nie ma lepszego pomysłu na prezent niż umożliwienie bliskiej nam osobie spełnienia nawet drobnego marzenia.

 

W dniu urodzin każdego fana motoryzacji świetnym pomysłem na niespodziankę będzie jazda na torze wyścigowym jako prezent. Taki prezent jest idealną opcją na wyjątkowe okazje, takie jak np. okrągła rocznica ślubu i z pewnością sprawi on więcej radości niż kolejna koszula, zegarek, czy butelka ulubionej whisky. Jazda po torze wyścigowym luksusowym, sportowym samochodem bez wątpienia dostarczy każdej obdarowanej osobie niepowtarzalnych emocji i zapewni ogromny zastrzyk adrenaliny. Przejażdżka samochodem, który na co dzień jest niedostępny dla przeciętnego człowieka i jest tylko w sferze marzeń, takim jak Ferrari, Lamborghini, czy Porsche na pewno pozostanie w pamięci naszego bliskiego na długie lata i będzie źródłem wspaniałych wspomnień.